אודות סלסי.נט


חברת סלסי הינה חברה בינלאומית הממוקמת בהולנד ובישראל. החברה מתמחה בבניית אתרים תדמתיים וחנויות וירטואליות מקצועיות לעסקים עם נסיון של 15 שנה בתחום. החברה החלה את דרכה בשנת 2005 כחברת איחסון ומאז מספקת שירותי פיתוח אתרים בהתאמה אישית, קידום אתרים, בניית אפליקציות ואיחסון אתרים במקצועיות וביסודיות רבה לקהל לקוחותיה.

אנחנו חיים ונושמים את עולם האתרים והחנויות הוירטואליות, ניסיון האישי וההתמחות המקצועית שלנו בתחום האינטרנט מאוד רחב ועמוק.
המטרה שלנו בבניית אתרים היא איך למחשב את הפעיליות העסקיות של העסק כדי שהאתר יעבוד בשבילך ויחסוך לך זמן עבודה יקר.

מייסד החברה הינו אורי סלסי,  מתכנת בכיר ב דוטנט סי שארפ, עם נסיון עבודה בחברות בינלאומיות גדולות בפרוייקטים אנטפריז.
משנת 2006 עובד בפרוייקטים שונים ב דוטנט כמתכנת. את הנסיון הרב בתכנות הושקעה בפיתוח פלאטפורמה לבניית אתרים תוך דגש על ממשק ידידותי למשתמש ומודולים מובנים לקידום אתרים וחנויות. 

למה כדאי לעבוד עם סלסי?


  • נסיון וידע- אנשי מקצוע עם נסיון רב בתחומי האינטרנט אשר מאפשר לנו לתת לך פתרון אידיאלי יצרתי מותאם אישית. 
  • שירות לקוחות - שירות יחס אישי מהלב מכול הלב - בכול בעיה אנחנו זמינים לתת מענה. 
  • מקשיבים ללקוחות - "הלקוח תמיד צודק", זה לא רק סיסמה, אלה דרך חשיבה. כדי שהלקוח יקבל את מה שהוא מצפה לקבל, צריך לדעת להקשיב ולשמוע מה ללקוח יש להגיד. במיוחד למילים הקטנות שלא נאמרות כשהלקוח לא יודע לאיזה כיוון ללכות. ההתמחות שלנו היא לכוון את הלקוח לכיוון של גדילה, פיקוס על הדברים החשובים. 
  • יצירתיות וחדשנות - חשיבה מיחוץ לקופסא אצלנו היא דרך חיים, "אני בסדר אבל העולם קצת שונה" , על חצי כוס מים אפשר להגיד הכוס חצי ריקה, או שהכוס חצי מלאה. חשיבה יצרתית מתחילה מגישה חיובית ורצון טוב לעזור. באיזו דרך ייחודית אני יכול לבחור כדי להעניק ללקוח פתרון שאף אחד לא חשב עליו? 
  • איכות - על איכות לא מתפשרים! לא משנה כמה זמן יקח לנו לפתח את המוצר, אם זה במחיר הפסד או שמתחילים כמה פעמים מחדש, בסופו של התהליך המוצר יהיה מושלם! ללא פשרות.
  • גמישות - הלקוח לא תמיד יודע מה הוא רוצה לקבל, הוא חיי בעולם שלו ולא מבין ורוצה להבין את עולם הטכנולוגי. או שהלקוח נמצא במצב שהוא לא יודע לאיזה כיוון הוא רוצה להתפתח. אנחנו פה בשבילך! נגדל אתך ביחד בהתאם לצרכים שיש לך עכשיו, מחר תחליט ללכת ימינה, אנחנו אחריך כמורה דרך ומצפן לחיים. ניתן לך את העצות הטובות לך ונדאג לצרכים שלך מנקודת מבט שלך. 

החזון שלנו - מה מניע אותנו קדימה?


תן לטכנולוגיה לעבוד בשבילך  על ידי מתן פתרונות אינטרנט בהתאמה אישית במיוחד לעסק שלך, בכדי לשפר ולייעל את הפעילויות העסקיות של העסק שלך ולחסוך לך זמן יקר.

לקוחות מרוצים - אין כמו לקום בבוקר ולשמוע מהלקוח כמה שהוא מרוצה מהעבודה שהוא קיבל מאיתנו! 

לקוחות מרוצים


המניע העקרי שלנו היא לשרת את הלקוחות שיהיו מרוצים מהעבודה והתוצאות. התחלנו לעבוד, סיימנו את שלב העיצוב והתחרטת, ראית דוגמא אחרת של אתר חנות ואתה אומר, וואו את זה אני רוצה! אנחנו חוזרים אחורה ומעצבים לך את החנות מחדש במטרה לספק לך את הפתרון האידיאלי!
הרצון הטוב לעזור ומתן פתרונות אכותיים הם המניעים אותנו לפעולה ולא הכסף. במידה ואין לך תקציב מתאים כדי להשקיע בפרסום ממומן, נייעץ לך - לשמור את הכסף ולא להשקיע אותו כרגע, כי לא תקבל את התוצאות הרצויות. יותר חשוב לנו עוד לקוח מרוצה מאשר עוד שקל בבנק. 

מהו הערך המוסף שלנו לעסק שלך?


עם נסיון רב באפיון וניתוח מערכות מידע, אנחנו בודקים איך פתרונות תוכנה יכולים לשפר ולייעל את התהליכים העסקיים והפעילויות העסקיות של העסק שלך. איך האתר שלך יכול לעבוד בשבילך? מהם הבעיות היומיות שאתה נתקל בהם? איפה אפשר למחשב ולחסוך בזמן עבודה? 

העבודה שלנו הינה חלק אנטגרלי בתוך הפעילות העסקית שלך, אנחנו מתאימים את התוכנה/ אתר/אפליקציה לניידים לפי דרישות והצרכים של העסק באותו זמן נתון. הצרכים שלך יכולים להשתנות עם הזמן ואפילו במהלך הפרוייקט יעלו נקודות שלא חשבתם עליהם קודם. אנחנו עובדים עם הלב מיכול הלב בצורה מאוד גמישה, המטרה שתקבל את המוצר והשירות הכי טוב שתוכל לקבל. מבחן התוצאה - אם אתה בסופו של תהליך מרוצה מהתוצר הסופי. 

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו! הסיפוק והמוטיבציה שלנו היא לסיים עוד פרוייקט ללקוח מרוצה.

 
קצת על מנטליות החברה

מנסיון אישי! איזון בין בית לעבודה הינו מאוד חשוב לעבודת צוות ומוטיבציה של העובדים בחברה. תאכל ארוחת בוקר עם הילדים, תגיע בזמן הביתה בחזרה כדי להשכיב את הילדים לישון, אם עבודה בשעות נוספות הופכת להרגל אז הבעיה נמצאת בתכנון הזמנים שאותה צריך לפתור. שמירה על חיים מאוזנים תיתן לצוות להעריך את מקום העבודה, ובכך למעשה לעבוד בתפוקה מירבית כך שאין צורך לעבוד בשעות נוספות.

צימצום זמני הנסיעה על הכבישים, תעבוד מהבית או שתגור ליד מקום העבודה, חבל על הזמן שלך על הכבישים!

 

אנחנו אוהבים לעבוד כצוות 

תרבות הארגונית שלנו מורכבת מיצירתיות, חופש פעולה וחשיבה מחוץ לקופסה. הלקוח נמצא במרכז ואנחנו כצוות עובדים ביחד כדי לספק את המוצר והשירות האידיאלי.

ישראל

חריש
972585040160+
slasi.co.il

ori@slasi.co.il

הולנד

Arnhem
31681334724+
 slasi.nl

info@slasi.nl